Nowoczesne

Sortuj wg:
RABAT: 43 %
BYSKE III plafon black 104884  Markslojd
Sztuk: 30

BYSKE III plafon black 104884 Markslojd

332.00»
189.24PLN

Na rynku Polskim działamy od 2006 roku. Zaufało na już ponad 25 tyś klientów. Dlaczego warto dokonać zakupu lamp w naszym sklepie z oświetleniem? W naszym sklepie lampydlaciebie.pl znajdą Państwo ofertę wszystkich renomowanych producentów oświetleniowych w Polsce: Nowodvorski, Sigma, Luminex, Jupiter, Italux, TK Lighting i wielu innych. Jesteśmy jednym z pierwszych sklepów oświetleniowych w Polsce  z tak bogatą ofertą lamp. Systematycznie od kilku lamp naszą ofertę lamp i żyrandoli rozszerzamy o marki zagraniczne. Dla naszych klientów ściągamy lampy ze Szwecji, Włoch czy Wielkiej Brytanii takich marek jak Floss, Quoizel, Elstead Lighting czy Markslojd. Nasz klient może dokonać wyboru kompletnego, tzn w naszej ofercie posiadamy lampy wewnętrzne klasyczne i nowoczesne, lampy łazienkowe, lampy kuchenne, lampy do pokoju dziecięcego, a także lampy zewnętrzne ogrodowe, oraz zewnętrzne na elewację budynku.

Zastanawiasz się pewnie, czy zakup tak delikatnego towaru jakim są lampy przez internet jest bezpieczny? Odpowiadamy zdecydowanie tak.
Wszystkie paczki wysyłamy tylko i wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich DPD i DHL. To my odpowiadamy za odpowiednie zabezpieczenie lamp na czas dostawy i bierzemy pełną odpowiedzialność w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń. W takich przypadkach wystarczy poinformować nas o zaistniałym uszkodzeniu, a uszkodzony element, klosz czy całą lampę doślemy na nasz koszt, a wszystkie reklamacje z tytułu uszkodzeń są rozpatrywane pozytywnie. Wystarczy nam jedynie spisanie protokołu szkody, na którego jest aż 7 dni od momentu odbioru przesyłki.

Co w przypadku jeśli klient chce zwrócić towar do sklepu? Działamy w zgodzie z polskim prawem, dlatego też wystarczy nas poinformować w ciągu 14 dni od dnia odbioru przesyłki o chęci zwrócenia towaru bez podania przyczyny. Dodatkowy czas na zwrot wynosi kolejne 14 dni. Kiedy towar dotrze do naszego sklepu niezwłocznie dokonujemy zwrotu środków z poniesionymi kosztami wysyłki.

 

Lampy Dla Ciebie - Sklep z oświetleniem, lampy nowoczesn, lampy klasyczne
LAMPYDLACIEBIE.pl - IMPERIUM Michał Mielczarek
42-200 Częstochowa, ul. Rydza-Śmigłego 36/38
biuro@lampydlaciebie.pl
800 800 444
Sklep internetowy Quick.Cart
designed by webPixel.pl